RSS

Next A-Class

16 prosince

Supa-Dupa-Extra kára  Kdo by kdy byl tušil, že pokud chce nějaká firma propagovat svou značku automobilů, použijí k tomu anime 🙂

  V ne zrovna vzdálené budoucnosti máme přelidněnou zeměkouli. A protože na každého člověka padne více jak jedno auto a začaly se tvořit pravidelné dopravní zácpy, rozhodly se hlavy nahoře inovovat situaci.

Legendární Ramen Transport

Legendární Ramen Transport

 

Tokio bylo zrekonstruováno tak, že má každá část města otáčivou a jednoduše transformovanou podporu a město se pravidelně mění. Nikdo si tedy není jistý, jestli se tou samou cestou dostane zpět, nebo bude muset hledat novou. 🙂

Naše hlavní hrdinka, Nico, dokouká nudný film, zjistí, že jí odstavili nelegálně zaparkované kolo a je na pokraji deprese, když v tom uslyší hudební znělku, kterou velmi dobře zná. Jedná se o legendární Ramen pojízdný obchod, který je proslavený svou jedinečnou chutí, avšak objednat si můžete pouze a tehdy, pokud vůz dohoníte.

Copak jí provedem

Nevinná dívka vzadu, k čemupak se schyluje? 🙂

 

  Nico tedy natvrdo nasedne do prvního auta, které spatří. V něm potká Gatsuho a Makita, jenž řídí nový model Mercedesu, známějšího pod značkou „A-Class“. Uvidíme tedy, co takové auto dovede.

Co by člověk neudělal pro Ramen

Co by člověk neudělal pro Ramen

 

  Zbytek snímku (respektive jeho většina) je poté honička za Ramen autem, kterému se opravdu kvalitně daří ujíždět a ztrácet své pronásledovatele. Nico se však nevzdává 🙂

Zasloužený výsledek

Cíl dnešního dne!

 

Závěr: „Pokud by byly veškeré reklamy na podobném způsobu, začal bych se dívat i na televizi.“ zazněl jeden komentář na internetu a já onomu člověku musím dát zapravdu. Snímek je velmi rychlý, ničím se nezdržuje, má „impakt“ a konec je také povedený.

  Posledních pár vteřin prozrazuje, že by se mohlo jednat kolem března 2013 o plně zpracovaný seriál či film. Ten bych si určitě nechal líbit.

Hodnocení: 80%

Cíl dnešního večera

Mercedes, protože Vy za to stojíte ^_^

 

 

Posted by on 16.12.2012 in Anime, Speciály

Leave a comment

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Starší příspěvky:
Pružnost Pevnost II – řešené příklady

Nějaké řešené příklady z Pružnosti Pevnosti II Budu průběžně doplňovat, než, věřím, udělám zkoušku.

Zavřít